Сьогодні:

Як замовити теплохід у Києві?


 

     Замовити теплохід чи катер у Києві у 2022 році дуже просто!

     Телефонуйте до нас за контактними телефонами або приходьте прямо до офісу на причалі.

     Наш офіс знаходиться безпосередньо на причалі. Ви відразу зможете подивитися теплоходи та зробити замовлення. 380 метрів від метро Гідропарк. Зручний під'їзд до причалу, схема внизу сторінки, парковка.

     Якщо Ви вже обрали теплохід за характеристиками та фото на сайті та хочете його подивитися «наживо», погодьтеся з нами, чи буде він на причалі у зручний для Вас час та під'їжджайте.

     Для замовлення теплохода необхідно внести заставу в сумі 50%вартості оренди.

     Захід на теплоході – це завжди свято, не забудьте про харчування та розважальну програму.

     Замовити меню Ви можете наступними способамии:

 •    ознайомитись з меню та вказати, які страви Ви б хотіли побачити на столі;

 •    вказати суму бюджету, Ваші побажання та наші досвідчені менеджери запропонують Вам варіант меню, який Ви погоджуєте і при необхідності коректуєте;

       Остаточно узгодити меню необхідно не пізніше ніж за 3 дні до заходу.

       Для організації розважальної програми ми порекомендуємо Вам послуги провідних, які вже працювали на теплоходах, а також все те, що допоможе Вам провести свято на теплоході весело та незабутньо.Варіант проведення заходу Вы можете подивиться на нашему сайті.

       Під час проведення заходу на теплоході необхідно виконувати певні правила поведінки, з якими можна попередньо ознайомитись на нашому сайті. Перед відправкою в рейс організатор заходу розписується про ознайомлення із зазначеними правилами та зобов'язанням усіх учасників їх суворо виконувати

       Сподіваємося, що у 2022 році оренда наших теплоходів чи катерів для відпочинку, прогулянок чи урочистостей принесе радість багатьом киянам та гостям міста Київ. • Сьогодні:

  Сайт СУДНОВЛАСНИКА
  Пароплавна компанія Гідропарк

  © 2002 –